FSM-SFP401 1.25G SFP SM Dual fiber LC 1310nm 20km DDM

$115,00

Mevcut

Karşılaştır
Stok Durumu: FSM-SFP401 Kategori:

$115,00

Ürün Açıklaması

FSM-SFP401, 1.25G SFP SM Dual fiber LC 1310nm 20km DDM

 

 

Para Birimini Seçiniz
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları

Kategoriler

FSM-SFP401 1.25G SFP SM Dual fiber LC 1310nm 20km DDM