10/100/1000M FİBER MEDIA CONVERTER

Mevcut

Karşılaştır
Stok Durumu: 18 Kategori:

Ürün Açıklaması

FSM-MC201 MEDİA CONVERTER

FSM-MC201,10/100/1000M Fiber Media Converter 1*10/100/1000Base -Tx to 1*1000Base-Fx Dual fiber SM 20km SC external power supply TRx:1310nm

 

Genel Bakış

 

FNET FSM-MC201media convertör serisi, Bağlantı Noktası Hata Geçiş işlevini (LFP) yapılandırmak için TP portunda ve DIP anahtarında otomatik MDI / MDI-X sağlar. LFP işlevi, Bağlantı Kaybı Taşıma İleri (LLCF) / Bağlantı Kaybı İadesini (LLR) içerir. LLCF / LLR, yöneticileri bağlantı ortamının sorununu derhal alarmlandırabilir ve ağın izlenmesi için etkin bir çözüm sağlayabilir. DIP anahtarı LFP işlevini devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilir. LLCF, dönüştürücüye bağlı bir cihazın ve TP hattının bağlantıyı kaybettiği zaman, dönüştürücünün fiberinin iletim bağlantısını keseceği anlamına gelir. LLR (Link Loss Return), dönüştürücüye bağlı bir cihazın ve fiber hattının bağlantıyı kaybettiği zaman, dönüştürücünün fiberinin iletim bağlantısını keseceği anlamına gelir. Her ikisi de yöneticileri bağlantı medyasındaki problemi derhal alarmlandırabilir ve ağın izlenmesi için etkin bir çözüm sağlayabilir.

 

Anahtar Özellikler

 

  1. IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX ile uyumludur
  2. LFP işlevi (Disable / Enable) ayarı için DIP anahtarı sağlar
  3. 10/100/1000 BASE-T / TX elektrik bağlantı noktası
  4. 1000 BASE-SX / LX optik bağlantı noktası
  5. Elektrik bağlantı noktası, 100Mbps veya 1000Mbps, tam çift yönlü veya yarı çift yönlü veriler için Otomatik Anlaşma’yı destekler.
  6. Optik bağlantı noktası 1000Mbps tam çift yönlü verileri destekler
  7. Otomatik MDI / MDI-X geçiti
  8. İletim mesafesi  20 km
  9. Tüm güç ve sinyal girişlerinde voltaj geçici koruması. Çıkış hatları, güç dalgalanmalarından ve diğer voltaj geçici olaylarından koşulsuz koruma sağlar
  10. Sahada optik ayar gerekmez
  11. Kolay ağ teşhisi için LED göstergeleri

 

 

Uygulamalar

 

  1. Geçiş Kontrol Sistemleri
  2. Bina ve Çevre Kontrol Sistemleri

3.Tamper Anahtarı

  1. 10/100/1000 Mbps Ethernet Ortam Dönüştürücü
  2. Yüksek Hızlı Bilgisayar Bağlantıları

 

Teknik parametre

 

Para Birimini Seçiniz
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları

Kategoriler

Yer tutucu

10/100/1000M FİBER MEDIA CONVERTER